Українець Шаломаєв виграв срібло етапу світового туру з настільного хокею.

Український гравець настільного хокею з срібною медаллю

На стадії світового туру з настільного хокею в Швейцарії українець Михайло Шаломаєв став срібним призером, повідомляє Base of Ukrainian Sports.

У фіналі він поступився представнику Латвії з рахунком 4:2.

У півфіналі Шаломаєв переміг чеха Мартіна Мадеру, який займає 20-те місце у світовому рейтингу.

Ще один український гравець Гліб Стороженко поступився Мадері у матчі за бронзу та став четвертим.

Збірна України з боксу також вражає на молодіжному чемпіонаті Європи 2024 року в Софії, Болгарія.

Україна очолює медальний залік турніру, на якому виступали 25 українських спортсменів.

Вони здобули 14 медалей, включаючи 8 золотих.

Також на цих змаганнях виступав Юрій Захарєєв, який став першим боксером в історії, що в один рік став чемпіоном світу на дорослому та молодіжному рівні.

Крім того, в рамках чемпіонату України з легкої атлетики в Івано-Франківську, місцева спортсменка встановила всеукраїнський рекорд серед жінок, подолавши дистанцію 35 км за 2 години 48 хвилин та 4 секунди.

Олімпійська чемпіонка Ярослава Магучіх заявила, що планує брати участь ще в кількох Олімпійських іграх.

Наш спортсмен у фіналі поступився представнику Латвії (4:2) та здобув срібну нагороду.
У півфіналі Шаломаєв здолав серйозного суперника – 20-го номера світового рейтингу чеха Мартіна Мадеру.
Варто зазначити, що у матчі за бронзу Мадера переміг з рахунком 3:0 іншого українця, Гліба Стороженка, що у підсумку став четвертим.