Українець виграв історичну медаль України у шосейній гонці на Паралімпіаді-2024.

Українець з медаллю на Паралімпіаді-2024

Український паравелосипедист Павло Баль здобув бронзову медаль в класі H5 на Паралімпійських іграх 2024. Це перша медаль для України в гендбайку на цих іграх, повідомляє Суспільне.

Для 38-річного Павла ці ігри стали його дебютом на Паралімпіадах з велосипедного спорту.

Раніше він брав участь у гонці з роздільним стартом, де посів шосте місце з результатом 46:44.75 хвилини.

У цій гонці Баль стартував третім і пройшов перший відрізок дистанції в 14.2 км за 24:20 хвилини.

На третьому відрізку дистанції в 42.6 км українець впав на четверту позицію, але в рейтингу він фінішував третім, випередивши Луїса Кошту з Португалії на 53 секунди.

Українська дзюдоїстка Наталія Ніколайчик також перемогла на Паралімпіаді в Парижі, перемігши японку Сідзуку Хангай у фіналі категорії до 48 кг. Це вже третя золота медаль в її кар'єрі на Паралімпійських іграх.