Українська яхтсменка здобула медаль на регаті в Литві: успіх юної спортсменки.
Українська яхтсменка здобула медалі на міжнародній регаті в Литві
Як повідомляє inkorr.com: Молода українська яхтсменка Агнєшка Мадоніч посіла призове місце на міжнародних змаганнях у Литві, повідомляє "Главком" з посиланням на Базу українського спорту.
Під час регати наші спортсмени показали вражаючі результати в різних класах. Особливо виділилася Агнєшка Мадоніч, яка зайняла друге місце серед дівчат до 16 років та третє місце в загальному заліку U-16 у класі "Оптиміст".
Крім того, українська команда продемонструвала сильні результати на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, посівши 10-е місце в загальному медальному заліку, здобувши 5 золотих, 8 срібних та 10 бронзових медалей.
Це – другий найуспішніший виступ України в історії Фестивалів, що тривають з 1993 року! Більше нагород українська команда отримала лише у 2019 році, коли виграла 25 медалей.
Успішні види спорту на фестивалі
Найбільший успіх на фестивалі мали українські дзюдоїсти, які завоювали 6 медалей, зокрема бронзу у змішаному командному турнірі в останній день змагань.
Окрім дзюдо, наші спортсмени вразили у плаванні, легкій атлетиці, тхеквондо, кульовій стрільбі, спортивній гімнастиці та настільному тенісі, здобувши 2 золоті, 2 срібні та багато бронзових нагород.
Також завершилася Всесвітня літня Універсіада у Німеччині, де українська збірна виграла бронзу завдяки Миколі Рущаку у спортивній ходьбі на 20 кілометрів, фінішувавши з 12 нагородами – 4 золотими, 3 срібними та 5 бронзовими медалями.
Після регати в Литві та вражаючих виступів українських спортсменів на фестивалі і універсіаді можна з упевненістю стверджувати, що український спорт має потужні таланти і продовжує демонструвати високі результати на міжнародній арені в різних спортивних дисциплінах.
Читайте також
- Збірна США розгромила Парагвай на домашньому ЧС-2026: яскравий старт турніру
- Трамп зустрівся з Усиком в Овальному кабінеті: деталі візиту чемпіона
- Кукурелья пообіцяв татуювання з тренером: яку нову обіцянку дав зірка "Челсі"
- Жирона представила українського нападника Піщура: деталі трансферу за 1 млн євро
- Канада вирвала нічию з Боснією в дебютному матчі ЧС-2026: історичне очко
- Усик зустрівся з Трампом в Овальному кабінеті: що відомо про візит

