Українська співачка купила 100 автівок для ЗСУ.
16.03.2025
4189

Журналіст
Шосталь Олександр
16.03.2025
4189

Волонтери відправили 367 автомобілів на фронт!
Українська співачка Ірина Федишин передала 100 автомобілів у різні бригади, підрозділи та батальйони на найгарячіші ділянки фронту. Про це повідомили у соціальних мережах співачки.
«Усі ці автомобілі нам вдалося перевезти завдяки волонтерам. Більша частина машин була придбана в Англії. Ці 100 автомобілів будуть відправлені туди, де вони найбільше потрібні - на найгарячіші ділянки фронту в різні бригади, підрозділи та батальйони», - зазначила співачка.
Перед відправкою до військових автомобілів освятили священнослужителі у Львові.
Нагадаємо, раніше Ірина Федишин передала бронетранспортер (БТР) 125-й бригаді ТРО. Це стало можливим після благодійної вечері у іспанській Марбельї.
Минулого року концерт співачки зіпсував чоловік, який вилетів на сцену та заявив, що є росіянином і не вважає, що має перед кимось вибачатися. Ірину Федишин вдалося продовжити виступ у Міннеаполісі.
Читайте також
- Фільми про покер — кращі стрічки про азартні ігри та ставки
- Актори серіалу Ейфорія — головний склад та ролі у відомому шоу
- Притула розповів, чому розлучився з першою дружиною
- Помер актор «Вбити Білла» Майкл Медсен
- Ксенія Мішина фільми та серіали — у яких проєктах знімалася актриса
- Актори серіалу Буремний шлях — склад та головні ролі відомої стрічки