Український режисер Остріков анонсував фільм "Трагедія" про повернення давньогрецьких богів.
Анонс нового фільму "Трагедія"
Як повідомляє Espreso.tv: Павло Остріков анонсував свій новий фільм під назвою "Трагедія", який розповідає про двох одинаків, що прагнуть повернути своїх рідних з царства мертвих на фоні повернення давньогрецьких богів на Землю. Фільм обрано для міжнародної програми воркшопів MFI Script 2 Film, що свідчить про його потенціал в міжнародному кінематографічному середовищі.
Остріков поділився новиною про свій проект на своїй сторінці у Facebook. "Трагедія" поєднує елементи фентезі та пригодницького роуд-муві. Продюсерами фільму є Володимир та Анна Яценко, які працюють у кінопродакшні ForeFilms. Цей проект стає наступним кроком у кар'єрі режисера, попередній фільм якого "Ти - космос" здобув понад 25 нагород на міжнародних кінофестивалях, включаючи Гран-прі Одеського кінофестивалю та Премію Параджанова. Також "Ти - космос" став лауреаторм Національної премії України імені Тараса Шевченка в галузі кіномистецтва.
Амбіції та нові можливості
"Починається нова історія. Мій наступний фільм 'Трагедія'. Як я люблю: неквапливо, поступово, але з надією, що це буде як мінімум вдвічі швидше ніж 'Ти - космос'" - Павло Остріков.
Анонс фільму "Трагедія" свідчить про те, що Павло Остріков продовжує досліджувати нові теми і жанри в своєму кінематографічному доробку. Його попередні успіхи на міжнародних фестивалях створюють очікування щодо нової роботи, яка може стати важливою подією в українському кіно. Участь у воркшопах MFI Script 2 Film підкреслює намагання режисера інтегруватися в міжнародну кінематографічну спільноту та знайти нові можливості для співпраці і розвитку проекту.
Читайте також
- Українська блогерка Ксюша Манекен вперше стала мамою: що відомо про сина
- Анатолій Анатоліч вперше за 20 років потрапив у ДТП на ретро-кабріолеті BMW
- Зірка “Закону і порядку” Оделія Халеві вперше стане мамою: стать дитини та термін
- Анна Саліванчук виявила аферу з віллою в Греції: як акторка вирішила конфлікт
- Орнелла Муті оформлює російське громадянство: акторка пояснила рішення
- Акторка Саліванчук перелізла через паркан у Греції через конфлікт з орендодавцем

