Українські Фламінго вразили базу ФСБ у Криму: знищено заставу та шість катерів.
Як повідомляє inkorr.com: У тимчасово окупованому Криму українські ракети "Фламінго" вразили російські військові об’єкти. Серед них опинилася база прикордонників, якою управляє Федеральна служба безпеки Росії. Цю інформацію наводить "Главком" із посиланням на "Мілітарний".
Удар по базі прикордонників
Згідно з повідомленнями, удари були спрямовані на прикордонну заставу та базу патрульних катерів поблизу Армянська. Відзначається, що ракети "Фламінго" стали основним засобом атаки, хоча раніше були припущення, що могли бути використані "Нептуни".
Телеграм-канал "Николаевский Ванек" написав, що рано вранці 30 серпня з українського узбережжя було запущено три ракети, жодну з яких росіянам не вдалося перехопити.
Наслідки удару
З супутникових знімків видно, що основна будівля застави зазнала повного знищення, а територія навколо виглядає як спалені руїни. Російські медіа повідомили про пошкодження шести патрульних катерів на повітряних подушках і розкрили інформацію про загибель одного військовослужбовця.
Технічні характеристики ракети "Фламінго"
Нагадаємо, раніше були представлені нові далекобійні крилаті ракети "Фламінго", які можуть вражати цілі на відстані понад 3000 кілометрів. Їх серійне виробництво розпочалося 14 серпня, з планами випускати до 50 одиниць на місяць. Відомо, що "Фламінго" вдвічі потужніші за Tomahawk. Основні характеристики включають:
- дальність польоту - до 3000 км;
- час у повітрі - понад 4 години;
- максимальна швидкість - до 950 км/год;
- крейсерська швидкість - 850-900 км/год;
- розмах крила - до 6 метрів.
Президент України Володимир Зеленський зазначав, що масове виробництво "Фламінго" розпочнеться у період з грудня по лютий і повідомив про успішні випробування цієї ракети.
Таким чином, українські ракети "Фламінго" продемонстрували свою ефективність, вразивши російські військові об'єкти у Криму. Ці події підкреслюють значущість сучасної зброї в контексті збройного конфлікту, а також просування України у сфері оборонних технологій. Підвищення виробництва та впровадження нових систем озброєння може вплинути на подальший хід бойових дій.
Читайте також
- Атака РФ на Дніпро, Донеччину та Запоріжжя: є постраждалі та руйнування
- ЄС погодив відкриття першого кластеру переговорів про вступ України: старт 15 червня
- ЄС відкриває перший кластер переговорів з Україною: що це означає для вступу
- Зеленський провів переговори з Трампом: що обговорювали лідери
- Путін і Трамп провели 55-хвилинну розмову: що обговорювали щодо війни в Україні
- Міноборони анонсувало трансформацію ЗСУ: нові зарплати та звільнення до кінця року

