Український паралімпієць став чемпіоном світу з шосейного велоспорту.

Український паралімпієць - чемпіон світу з шосейного велоспорту

Український паравелосипедист став чемпіоном у груповій гонці

Український паравелосипедист Єгор Дементьєв здобув золоту медаль на чемпіонаті світу-2024 з шосейного велоспорту у груповій гонці класу C5. Він фінішував з часом 2.15,02, випередивши свого головного конкурента, американця Елуана Гардона, на долі секунди. Третє місце зайняв бразилець Лауро Чаман.

Це вже друга нагорода Дементьєва на цьому змаганні: раніше він отримав бронзу в індивідуальній гонці з роздільним стартом. Чемпіонат світу з пара велоспорту проводиться одночасно з чемпіонатом світу серед олімпійців і залучає спортсменів з 49 країн.

Україну на цих змаганнях представляють 2 спортсмени, повідомляє пресслужба Національного комітету спорту інвалідів України. Чемпіонат проходить у швейцарському Цюріху.