Україну атакували 229 дронів за ніч: скільки збила ППО.
Атака на територію України
Як повідомляє UATV: 31 травня 2023 року російська армія здійснила атаку на територію України, використавши 229 безпілотників. Серед цих безпілотників були типи 'Шахед', 'Гербера', 'Италмас', а також дрони-імітатори 'Пародия'. За даними Командування Повітряних сил Збройних сил України, станом на 08:30 вдалося збити або подавити 212 ворожих БпЛА на півночі та сході країни.
Атака була зафіксована на 11 локаціях, де відбулися удари 14 ударних БпЛА. Також було відзначено падіння обломків на п'яти локаціях. Зазначимо, що напрямки запуску безпілотників включали:
- Орел
- Курск
- Брянск
- Миллерово
- Шаталово
- Приморско-Ахтарск
- Гвардейське
Атака на залізничну інфраструктуру
Крім того, 30 травня 2023 року російські окупанти атакували залізничну інфраструктуру в Запорожжі. Ці події свідчать про продовження військових дій на території України.
Ці атаки підкреслюють ескалацію конфлікту та активне використання безпілотних технологій у сучасній війні.
Знищення значної кількості ворожих дронів свідчить про ефективність систем протиповітряної оборони України, проте постійні атаки на інфраструктуру вказують на загрозу для цивільних об'єктів. Водночас, збереження активності військових дій в різних регіонах України вказує на тривалість конфлікту та його непередбачуваний характер.
Читайте також
- Удар по РФ за 48 годин: знищено корабель і склади, горять заводи в Рязані та Тамбові
- Армія РФ захопила рекордно мало землі в травні: ЗСУ контратакують
- Росія може атакувати країни Балтії до 2028 року: що відомо про нові загрози
- Сили безпілотних систем взяли під вогневий контроль Донецький аеропорт
- Українські дрони вразили два локомотиви РФ у Криму: деталі удару
- У Франції затримали капітана російського танкера: йому загрожує рік в'язниці

