Україну накриє антициклон: Діденко попередила про морози до -9 та ожеледицю.
07.02.2025
2958
Журналіст
Шосталь Олександр
07.02.2025
2958
Погода в Україні у п'ятницю, 7 лютого
За словами синоптички Наталії Діденко, українців очікує погода антициклонального типу. Це означає, що передбачається сухе повітря з високим атмосферним тиском і можливими сонячними проясненнями.
"Правда, ці прояснення спонукатимуть термометри підніматися до помірних морозів вночі, очікується в більшості областей -3...-9 градусів", - попередила Діденко.
Удень температура повітря підніматиметься до -3...+2 градусів, за винятком сходу, де очікується -1...-4 градусів. Вітер буде північно-східним, помірним, часом поривчастим.
"Одягайтеся приблизно на кілька градусів нижче - краще послабити шарф або зняти в приміщенні теплу шапку, ніж змерзнути на вулиці. Дороги будуть слизькі - будьте обережні!", - підкреслила синоптичка.
У Києві не ймовірні опади, можливі прояснення. Температура повітря вночі становитиме -3...-5 градусів, удень близько нуля. В майбутньому очікується суха й холодна погода в Україні.
Нагадаємо, що над Європою проходитиме потужний антициклон Ельвіра.
Читайте також
- Азербайджан наростив експорт газу до ЄС на 65%: чи вистачить ресурсів
- Атаки ЗСУ обвалили переробку нафти в Росії до мінімуму за 18 років
- У Криму бензин продаватимуть без графіків, а світла немає вже 12 днів
- Удари по НПЗ та дефіцит пального: Росія переходить на стандарт Євро-3
- Аналітик попередив про ризик зростання цін на нафту до 200 доларів: що загрожує Україні
- Європа заплатила до 6 млрд євро за російський газ: хто найбільший покупець

