Укрзалізниця змінила графік руху потягів через обстріли: актуальний розклад на 20 лютого.
Зміни в графіку руху потягів Укрзалізниці
Як повідомляє Novyny.live: У зв'язку з постійними обстрілами Росії, Укрзалізниця змінила графік руху потягів. Актуальна інформація про розклад потягів була оприлюднена станом на 20 лютого. Зокрема, ситуація в Сумській області залишається складною, оскільки поїзди продовжують курсувати, але можливі зміни в приміському та регіональному сполученні.
На Харківщині ділянка від Лозової до Краматорська не має руху потягів, що викликано обстрілами. Проте, регіональні експреси до Ізюма курсують без збоїв, що дає змогу пасажирам користуватися цим напрямком. Крім того, рух між Дніпром і Запоріжжям організовано переважно з залученням автобусних перевізників, що є альтернативою залізничному сполученню.
У зв'язку зі змінами в графіку, Укрзалізниця попереджає пасажирів про можливі затримки та зміни в розкладі. Вона також зазначила, що "декілька рейсів далекого сполучення плануємо з/до Запоріжжя, але фінальне рішення ухвалюватимемо залежно від ситуації".
Фінансування руху поїздів в Україні
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про нові правила фінансування руху поїздів в Україні з кінця лютого. У 2026 році на державне замовлення пасажирських перевезень передбачено 16 млрд грн, що має сприяти стабілізації роботи залізничного транспорту в країні.
Зміни в графіку руху потягів Укрзалізниці відображають складну безпекову ситуацію в Україні, спричинену військовими діями. Це може вплинути на мобільність населення, особливо в регіонах, де обстріли тривають. Впроваджені нові правила фінансування можуть допомогти покращити ситуацію в майбутньому, але наразі пасажири повинні бути обережними та враховувати можливі затримки при плануванні своїх поїздок.
Читайте також
- Російська атака зруйнувала 190-річний храм на Донеччині: історія Свято-Успенської обителі
- Вертоліт AH-64 Apache армії США впав біля узбережжя Оману: екіпаж вижив
- Запоріжжя та Дніпропетровщина під шквалом атак: двоє загиблих, понад 30 поранених
- П’ять областей України знеструмлені після російських атак: де немає світла
- Українцям загрожують штрафи до 68 340 гривень: нові правила пожежної безпеки
- У Києві мікроавтобус на червоне світло протаранив BMW і поліцію: є постраждалий

