Уряд виділив 3 мільярди гривень на дороги: куди підуть кошти.
Ремонт доріг в Україні
Як повідомляє Novyny.live: Уряд України виділив 3 мільярди гривень з резервного фонду на ремонт доріг. Це рішення було оголошене 9 березня і має на меті поліпшення дорожньої інфраструктури в країні. В рамках програми відновлення доріг планується ямковий ремонт у прифронтових регіонах, а також на дорогах з високою інтенсивністю руху.
Згідно з інформацією, за один тиждень буде відремонтовано понад 155 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття. Вже залучено понад 1100 працівників дорожніх бригад для виконання цих робіт.
«Окремо розглянули питання фінансування та визначили джерела покриття відповідних потреб. Насамперед ідеться про наявний фінансовий ресурс державного бюджету» - Міністр економіки Юлія Свириденко.
Крім того, Юлія Свириденко додала, що «додатково залучаються кошти резервного фонду, з якого вже виділяється перший транш у розмірі 3 млрд грн». Водночас, для повного відновлення доріг в Україні необхідно більше ніж 50 мільярдів гривень. За прогнозами, у 2026 році потрібно буде відремонтувати 21,5 мільйона квадратних метрів доріг, що підкреслює важливість продовження роботи в цій сфері.
Економічне значення ремонтів
Це рішення уряду є частиною ширшої стратегії з відновлення інфраструктури України, адже якісні дороги є критично важливими для економічного розвитку та безпеки країни, особливо в умовах військових дій. Залучення значних фінансових ресурсів свідчить про серйозність намірів держави поліпшити транспортну інфраструктуру, що суттєво вплине на логістику та доступність регіонів.
Читайте також
- Уряд виділяє 2 млрд гривень на підготовку Києва до зими: що зміниться
- Уряд розширив виплати 200 тис. грн молодим лікарям: хто тепер має право на допомогу
- Шмигаль назвав чотири рівні енергетичної стійкості України: деталі програми
- Бізнес отримає кредити під 10% на нові електростанції: деталі програми
- США та Британія провели навчання біля Білорусі: Україна й Литва запустили оборонну програму
- Україна домовилася про постачання газу з Балтики: що відомо про угоду

