Суд у Бурятії оштрафував росіянку за образливе слово «хохол»: несподіване рішення.

Суд у Бурятії оштрафував росіянку за образливе слово «хохол»: несподіване рішення
Суд у Бурятії оштрафував росіянку за образливе слово «хохол»: несподіване рішення Фото: novyny.live

Суд у одній із Російських республік вирішив, що використання образливої назви "хохли" є розпалюванням ненависті та ворожнечі. Росіянка, яка використовувала ці слова у чаті свого будинку, отримала штраф.

У російській Республіці Бурятія суд рятів з життя російських шовіністів та виніс несподіване рішення.

Мешканка Улан-Уде Євгенія Занданова почала образливо висловлюватися про одного зі сусідів у чаті свого багатоквартирного будинку. Оскільки прізвище цього сусіда було українським, жінка почала використовувати образливі вислови, називаючи українців "хохлами".

Хоча Євгенія Занданова вважала, що її слова не є образливими, оскільки сусід був етнічним росіянином, суд міста Улан-Уде визнав її винною у розпалюванні ненависті та ворожнечі. Жінці довелося сплатити штраф у розмірі 10 тисяч рублів.

Після цього Євгенія Занданова подала скаргу у Верховний суд Бурятії, але і там її було визнано винною, і штраф залишився в силі.

Також, раніше повідомлялося про будівництво фільтраційних таборів для українців у Росії під виглядом дитячих, а також про те, скільки українців виїхало до Росії через війну.

У результаі суд у місті Улан-Уде поклав край образам українців у російських чатах та зобов'язав жительку сплатити штраф за ненависні та ворожі мови.


Читайте також

Реклама