В Європі почали мобілізувати жінок через російську загрозу.
02.07.2025
4309
Журналіст
Шосталь Олександр
02.07.2025
4309
Жінки, яким виповниться 18 років, тепер вперше будуть включені до системи лотереї призову на військову службу в Данії. Це рішення було ухвалене данським парламентом у червні відповідно до загального зростання оборонних витрат країн-членів НАТО та агресії Росії в Україні.
Полковник Кеннет Стрьом, керівник програми призову, пояснив, що нове рішення сприяє колективному стримуванню НАТО та збільшенню бойової потужності армії. Згідно з новими правилами, кількість призовників до 2033 року зросте до 6500 осіб на рік, порівняно з 4700 у 2024 році.
У Данії жінки вперше включені до лотереї на військову службу, що стало можливим завдяки рішенню парламенту у зв'язку зі зростанням витрат на оборону та геополітичною ситуацією в регіоні. Країна планує збільшити кількість призовників до 6500 осіб на рік до 2033 року, щоб підтримати дії НАТО та підвищити бойову готовність своїх військ.
Читайте також
- Військовозобов’язані українці можуть оформити відстрочку: хто має право на догляд за батьками
- Молитва змінює мозок: нове дослідження про силу ритуалу
- Поранені військові ризикують втратити 100 тисяч гривень: як перевірити виплати
- Харків’яни можуть отримати безкоштовний одяг: пункт допомоги видав речі вже понад 100 людям
- Переїзд у дорослому віці: чому з друзями стає складніше та як це виправити
- Довічне ув'язнення за вбивство 7-річної Соломії в Одесі: суд виніс вирок сусіду

