Російські дрони атакували Одесу в новорічну ніч: постраждали четверо, серед них троє дітей.
Вибухи в Одесі через атаку дронів
Як повідомляє ТСН: У ніч проти 31 грудня в Одесі сталося кілька вибухів внаслідок атаки ударних безпілотників. Влучення зафіксували у двох районах міста, зокрема, пошкоджено багатоповерхові будинки.
Голова Одеської МВС, Сергій Лисак, повідомив, що ворожі БпЛА завдали удару по цивільній інфраструктурі.
«У двох районах міста зафіксовано влучання у багатоповерхівки. В одному з будинків виникло загоряння квартир»,- зазначив він.
Внаслідок атаки постраждали четверо людей, включаючи трьох дітей:
немовля, 7 місяців – стан середньої тяжкості;
хлопець, 14 років – стан середній;
дівчинка, 8 років – стан середньої тяжкості;
чоловік, 42 роки – у важкому стані.
Усі постраждалі були госпіталізовані, їм надається необхідна медична допомога.
«На місцях працюють усі необхідні служби. Проводиться обстеження будинків»,- додав він.
В Одеській ОВА зазначили, що безпілотники атакували житлову, логістичну та енергетичну інфраструктуру регіону.
«В Одесі внаслідок падіння уламків та прямих влучань пошкоджено фасади та скління кількох багатоповерхових житлових будинків. В одному з будинків виникли пожежі в квартирах. Вогнем пошкоджено цивільні автомобілі. Є інформація про постраждалих. Дані уточнюються»,- повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
Раніше стало відомо, що в ніч на 31 грудня в Одесі пролунали вибухи під час повітряної тривоги. Пізніше з'ясувалося, що в деяких частинах міста через атаку ворожих ударних безпілотників зникло електро-, водо- та теплопостачання.
Ця атака підкреслює тривожну ситуацію, яка триває в регіоні, внаслідок постійних загроз з повітря. Ситуація залишається в центрі уваги, а ремонти та відновлювальні роботи триватимуть, аби відновити нормальне життя мешканців Одеси.
Читайте також
- Ракетний удар по Одещині: постраждали двоє чоловіків, горять житлові будинки
- Удар по Миколаєву: поранені жінка та чоловік, постраждала дитина
- Атака на південь України: ракетні удари по Одещині та дрони над Запоріжжям
- Прогноз погоди в Києві на 13 червня: до +24°С та без опадів
- ДТП в Одесі через неуважність військового водія: постраждалій надали допомогу
- IATA хоче замикати багажні відсіки в літаках: що зміниться для пасажирів

