В Одесі Зеленський та Рютте відвідали поранених захисників.
15.04.2025
7280
Журналіст
Шосталь Олександр
15.04.2025
7280
Президент України Володимир Зеленський та генеральний секретар НАТО Марк Рютте відвідали один з медичних закладів Одеси. Там відновлюються поранені бійці. У медзакладі воїни отримують необхідну допомогу після поранень, отриманих під час бойових дій на території України. Президент відзначив захисників орденами та медалями. Крім роботи в закладі, бойові медики рятували життя українських воїнів під час обстрілів. Зеленський привітав бійців і подякував їм за їхню працю і життя, присвячені служінню Україні. Він відзначив, що це робить різницю між Україною і Росією - демократія проти диктатури. Нагадаємо, президент вніс до Верховної Ради законопроєкти щодо продовження воєнного стану та загальної мобілізації на 90 днів. Також український уряд запросив високопосадовців європейських держав до Києва на демонстрацію дипломатичної сили проти військового параду президента Росії Володимира Путіна.
Читайте також
- Зеленський про тиск на Росію та ППО: Україна готова до реальних переговорів
- Зеленський привітав “Альфу” з 32-річчям: 37 бійців отримали державні нагороди
- Росія готує провокацію з хімічною зброєю: Снєгирьов розкрив деталі
- Путін відкинув переговори із Зеленським: які передумови потрібні Кремлю
- ЗСУ почали ізоляцію Криму: масовані удари по логістиці та паливу
- Україна та Молдова продовжують євроінтеграцію: виконання критеріїв ЄС визначає терміни

