В Одеській області викрили схему втечі ухилянтів за кордон: ціна та деталі.
Схема незаконного виїзду військовозобов'язаних чоловіків
Як повідомляє Novyny.live: В Одеській області викрили схему незаконного виїзду військовозобов'язаних чоловіків за кордон через Придністров'я. Правоохоронці затримали організаторів та учасників цієї схеми під час їхньої спроби перетнути кордон. Серед затриманих виявився 44-річний одесит, який організував перевезення чоловіків мобілізаційного віку до прикордоння. Вартість незаконного переправлення становила від 6,5 до 7 тисяч доларів США.
Організатору перевезення було висунуто підозру за статтею 332 Кримінального кодексу України. Суд обрав для нього запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Окрім того, двоє інших чоловіків, 68 та 29 років, також були затримані за участь у схемі. Старший з них наразі під домашнім арештом, молодший – під вартою. Максимальне покарання за даною статтею Кримінального кодексу України передбачає дев'ять років ув'язнення із конфіскацією майна.
Подальші затримання та наслідки
У рамках цієї справи було затримано ще одного 31-річного громадянина України, який намагався незаконно перетнути кордон в Молдові. Суд визнав винним одесита, який допомагав військовозобов'язаним дістатися до кордону, призначивши йому п’ять років позбавлення волі. Це викриття свідчить про активізацію правоохоронних органів у боротьбі з незаконним виїздом військовозобов'язаних чоловіків за кордон.
Ця ситуація підкреслює важливість дотримання законодавства щодо військової служби в Україні, особливо в умовах військового конфлікту. Правоохоронні органи продовжують активну роботу по виявленню та припиненню подібних схем, що свідчить про зростаюче занепокоєння з приводу незаконного виїзду осіб призивного віку.
Це викриття свідчить про активізацію правоохоронних органів у боротьбі з незаконним виїздом військовозобов'язаних чоловіків за кордон.
Читайте також
- Стягнення аліментів з військових: скільки отримають діти зниклих безвісти
- Водіям пояснили, коли жовта лінія на бордюрі забороняє паркування
- Українці в Німеччині отримають соцвиплати в липні: суми залежать від статусу
- У Львівській області запустили реабілітацію бійців через спілкування з альпаками
- Донорам крові в Україні скасували пільги: хто втратить лікарняні та надбавки
- У 2026 році українці отримають “дитячі” виплати: на що дозволено витрачати гроші

