В Одеській області затримали 18 ухилянтів .
На території Одещини було затримано 18 призовників, які намагалися нелегально перетнути кордон з Білгород-Дністровськом.
Якщо ви шукаєте роботу за кордоном, можна звернутися до сайту .
Ці особи об'єдналися в групу та знайшли помічників, кожен з яких вніс п'ять тисяч доларів. Вони мали намір втекти до Молдови. Група складалась з людей з різних областей України, зокрема з Харківської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської та Одеської областей. Ухилячі випередували військових і працювали як водії на причепах з зерном, поки не знаходили відповідний момент для перетину кордону. Однак, декілька днів минуло, але плани провалено.
Під час спроби перетнути кордон всі призовники були затримані. Їм склали протоколи та передали до територіального центру комплектування.
Читайте також
- Швеція вимагає зупинити туристичні візи для росіян: Європа посилює обмеження
- Черги на кордоні України 4 червня: ДПСУ попереджає про затримки
- З 1 червня змінюється запис до паспортного сервісу для українців за кордоном
- 11 країн ЄС вимагають від Єврокомісії обмежити видачу шенгенських віз росіянам
- Величезні черги на кордоні з Польщею 3 червня: які пункти пропуску заблоковані
- Черги на кордоні 2 червня: найбільші затори на КПП “Устилуг” та “Угринів”

