В Україні повернули відстрочки у Резерв+: хто зможе отримати.


В Україні відновлено відстрочки для студентів, аспірантів і докторантів у Резерв+, повідомила заступниця голови Міністерства оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко. Це стало можливим завдяки підключенню до Єдиної державної електронної бази даних освіти і можливості здійснювати взаємодію та повертати відстрочки. У майбутньому планується включення інших типів відстрочок.
Заяви про нову відстрочку можна подати після закінчення терміну попередньої, а саме з 8 числа, розповіла Катерина Черногоренко відповідаючи на запитання користувачів соціальних мереж.
Також Катерина Черногоренко зазначила, що команда працює над створенням додатку, який взаємодіятиме з базами даних Міністерства соціальної політики. Вона планує повідомити про терміни появи таких відстрочок.
Нагадаємо, що в Україні спростили процедуру отримання та продовження відстрочки від мобілізації.
Читайте також
- НБУ ввів в обіг нову монету: як вона виглядає
- "Найкраща розмова за весь час": Зеленський розповів про переговори з Трампом та нові кроки проти Росії
- В одній із країн ЄС ухвалили кардинальне рішення щодо біженців: до чого українцям готуватися з жовтня
- Редакція The New York Post закликала Трампа не покидати Україну
- Платити доведеться за технічну, як за питну: Попенко розповів про "сюрприз" із водою з-під крана
- ЗСУ вдарили по заводу в Чебоксарах, що виробляє компоненти для Shahed та "Іскандерів"