В Україні запроваджують нові графіки відключення світла: у ДТЕК пояснили, що зміниться.
Графіки відключень електроенергії в Україні стануть однаковими для всіх регіонів
З 16 грудня в Україні почнуть діяти нові графіки стабілізаційних відключень. Зараз у ДТЕК пояснили, як це буде працювати. Тепер для українців буде більше часу з електроенергією між відключеннями - мінімум 3,5 години.
Укренерго введе уніфіковані графіки для всієї країни, що означає, що вони будуть однакові для всіх українських міст. Кількість годин з електроенергією збільшиться, тепер між відключеннями буде мінімум 3,5 години електропостачання, - пояснили в компанії.
Також в кожному регіоні будуть дві підгрупи в групах і тепер, якщо необхідно відключити лише частину групи, обленерго зможе це зробити і розподілити навантаження на енергосистему з більшою точністю.
"Як це стало можливим? По всій країні кожну групу поділили на дві підгрупи. І тепер, коли немає необхідності відключати всю групу, обленерго може відключати лише половину групи й точніше розподіляти навантаження на енергосистему. У результаті більше людей одночасно матимуть електроенергію", - зазначили в компанії.
Також відомо, що якщо будуть локальні аварії або будуть пошкоджені лінії передач агресором, то графіки для цього регіону зміняться. В ДТЕК закликають слідкувати за офіційними сторінками Укренерго, ДТЕК та оператора системи розподілу, щоб бути в курсі останніх новин.
Нагадаємо, що в Україні змінять правила відключення світла.
Читайте також
- Одеса встановила єдиний тариф на паркування: скільки доведеться платити водіям у липні
- Банки встановили нові тарифи на SMS-інформування: скільки доведеться платити
- Українцям пояснили процедуру конфіскації майна: що вилучають та як продають
- Податки для фрілансерів різко змінять: замість 23% заплатять лише 10
- Правоохоронці викрили схеми незаконного видобутку копалин у п’яти регіонах: збитки держави понад 1,5 млрд
- У Росії намагаються приховати дефіцит бензину: регіони запроваджують обмеження на продаж

