В Укренерго зробили заяву щодо споживання електроенергії: чи планують відключення.
Споживання електроенергії в Україні залишається стабільним, повідомляє прес-служба Укренерго.
На перший день серпня не планується жодних обмежень у постачанні електроенергії. За останні дні ситуація стабілізувалася, оскільки споживання залишається на тому самому рівні.
Вчора, 31 липня, та сьогодні, 1 серпня, споживання електроенергії відповідає минулому тижню.
Тривають ремонтні роботи та роботи з використання відновлювальних джерел енергії. Запропоновано перенести використання електроенергії потужними електроприладами на період з 11:00 до 15:00, коли в енергосистемі більше сонячної енергії.
Зараз не проводиться експорт електроенергії з України.
На жаль, через бойові дії та інші причини, 496 населених пунктів в різних областях України залишаються без електроенергії.
І хороша новина для українців - не передбачається жодних відключень світла.
Читайте також
- ЄС збільшив імпорт російського палива попри санкції: що купують у травні
- Польща та Україна оголосили про Recovery Conference 2026: 5 тисяч учасників і 200 угод
- Будівництво укриттів на 23 млн: підрядників і посадовців підозрюють у махінаціях
- Розкрадання 3 млрд на боєприпасах: директору фірми оголосили нову підозру через 21 млн несплаченого ПДВ
- На Львівщині викрили схему соцвиплат на 41 млн: посадовицям загрожує 12 років
- Військові отримають доплати за новими правилами з липня: які виплати зміняться

