Великобританія скасовує імпортне мито майже на 90 товарів.
Міністерство у справах бізнесу та торгівлі Великої Британії проголошує про тимчасову скасування митних зборів на 89 найменувань продуктів харчування та товарів першої необхідності.
За інформацією міністерства, цей захід буде діяти до 2027 року.
Серед цих товарів є паста, фруктові соки, спеції, садове обладнання, пластик та ряд будівельних матеріалів. За оцінками міністерства, це призведе до економії бізнесу та споживачів принаймні на 17 млн фунтів стерлінгів на рік.
Заощадження для бізнесу на таких продуктах, як макарони, фруктові соки, кокосова олія та кедрові горіхи, може бути перенесено на споживачів саме до літнього сезону, що означає зниження цін на продукти в супермаркетах, ресторанах і пабах.
Зазначається, що на такі продукти, як сироп агави, часто використовуваний у коктейлях "Маргарита", та цибулини рослин, митні збори також будуть скасовані, що означає, що любителі готувати коктейлі та аматори садівництва зможуть насолоджуватися зниженням цін за початку теплої погоди.
Читайте також
- Українські дрони зупинили судноплавство в Азовському морі: ціни на пшеницю злетіли
- Економіка Росії тріщить по швах: понад пів мільйона громадян стали банкрутами
- Інфляція в Україні змінює вектор: пальне дешевшає, послуги дорожчають
- Росіяни масово скуповують житло за кордоном: чого бояться перед новою хвилею мобілізації
- Москва вперше визнала дефіцит пального через удари БПЛА: черги на АЗС та криза для 50 млн росіян
- Україна отримала 3,35 млрд доларів від Світового банку: на що підуть кошти

