Ветеран “Терен” назвав свої доходи та витрати: скільки отримує пенсії.
Інформація про Олександра "Терена" Будька
Як повідомляє Novyny.live: Олександр "Терен" Будько, ветеран війни та учасник шоу "Холостяк", поділився інформацією про свої доходи та плани на майбутнє. Він отримує пенсію по інвалідності, а також заробляє від участі в різних проєктах. Олександр втратив обидві ноги в серпні 2022 року, що значно вплинуло на його фінансове становище.
Згідно з отриманими даними, Олександр Будько отримує близько 500 доларів пенсії на місяць, що у перерахунку становить приблизно 22,4 тисячі гривень. Проте його щомісячні витрати складають близько 1,5 тисячі доларів, що ставить його в складне фінансове становище. Олександр зазначив:
"У середньому десь півтори тисячі доларів на місяць." Олександр "Терен" Будько
Зміни в пенсіях та підтримка ветеранів
З 1 березня 2026 року в Україні планується збільшення мінімальних пенсій для людей з інвалідністю. Так, для осіб з інвалідністю І групи мінімальна пенсія становитиме 18 885 гривень, для ІІ групи — 15 494 гривень, а для ІІІ групи — 10 625 гривень. Крім того, мінімальні виплати для учасників бойових дій зросли до 6 197 гривень. Це зміни, які можуть позитивно вплинути на фінансове становище ветеранів, зокрема і Олександра Будька.
Варто також зазначити, що Міністерство оборони України запровадило пілотний проєкт, за яким контрактники на два роки отримуватимуть щонайменше 30 тисяч гривень на місяць. Ці зміни можуть стати важливим кроком у підтримці військових та ветеранів, які потребують додаткових фінансових ресурсів. Олександр Будько, як ветеран, намагається знайти можливості для стабільного доходу, незважаючи на виклики, з якими стикається.
Проблема фінансової нестабільності ветеранів війни в Україні залишається актуальною, особливо в умовах зростання витрат на життя. Збільшення мінімальних пенсій для осіб з інвалідністю та учасників бойових дій може стати важливим кроком до покращення їх фінансового становища. Однак, поки ці зміни ще не набрали чинності, ветерани, такі як Олександр Будько, продовжують стикатися з викликами, що вимагає від держави активнішого підходу до вирішення їхніх проблем.
Читайте також
- Родини загиблих військових отримають пенсії: нові суми виплат з 1 січня
- Відстрочка від мобілізації для догляду за матір’ю: хто має право у 2026 році
- Карітас запускає масштабну програму допомоги постраждалим від війни: хто може отримати
- Організатор схеми переправлення ухилянтів зі Стрия отримав три роки в'язниці
- Учасникам НМТ у 2026 році виплачуватимуть стипендію 10 000 гривень: умови отримання
- Труха зареєструвався як медіа: хто насправді стоїть за популярним телеграм-каналом

