Вибухи на Хмельниччині та атака на Одесу: кількість постраждалих зросла.
Ситуація в Україні 28 березня 2023 року
Як повідомляє TSN.ua: 28 березня 2023 року в Хмельницькій області пролунали звуки вибухів на фоні оголошеної повітряної тривоги в Україні. Повітряна тривога була оголошена через загрозу ракетних атак з боку російських військ. На даний момент у повітрі перебуває три МіГ-31К, які вилетіли з аеродрому Саваслейка.
Останній раз Росія застосовувала гіперзвукові ракети "Кинджал" у лютому 2023 року. В ніч на 28 березня російські війська також атакували місто Одесу. За інформацією, кількість постраждалих внаслідок цієї атаки зросла до 16 поранених та 2 загиблих. Серед постраждалих 14 людей отримують медичну допомогу, двоє з них перебувають у важкому стані.
Напружена ситуація та загроза
Ситуація залишається напруженою, і військові дії продовжують впливати на безпеку регіонів України. Події цього дня підкреслюють серйозність загрози з боку російських військ, а також необхідність готовності до можливих наступних атак.
В умовах постійних загроз з боку Росії, події 28 березня свідчать про збереження високого рівня напруженості в Україні. Оголошення повітряної тривоги і використання гіперзвукових ракет "Кинджал" вказує на нові можливості противника, що потребує посиленої уваги до системи протиповітряної оборони. Тривала ескалація конфлікту підкреслює важливість міжнародної підтримки України та готовності до відбиття агресії, а також наслідки для цивільного населення, яке продовжує страждати від таких атак.
Читайте також
- Удар РФ по заводу дитячого харчування на Київщині: четверо загиблих, семеро поранених
- Вибух біля порту Констанца: безпілотник не належав армії Румунії
- Атака на Київщину: четверо загиблих на харчовому підприємстві
- У Румунії самопідірвався морський безпілотник: що відомо про інцидент
- Масована атака на Дніпропетровщину: двоє загиблих, десятки руйнувань
- Запоріжжя під атакою РФ: кількість поранених зросла до 16, дитина серед жертв

