Вибухи у Києві, нові подробиці переговорів росіян з американцями: головне за ніч.

Вибухи у Києві
Вибухи у Києві

За останні три дні Безпілотники ворога постійно атакують Київ та область. Інформацію про це спочатку повідомив очільник КМВА Тимур Ткаченко, а пізніше мер Києва Віталій Кличко підтвердив цю інформацію. У столиці було залучено сили повітряної оборони для боротьби з російськими дронами. Також на Київщині чулися вибухи. Київська міська військова адміністрація повідомляє, що небезпека не відступає.

Під час переговорів з США в Ер-Ріяді, Росія використала можливість вимагати виведення сил НАТО з східного флангу альянсу. Американська делегація відхилила ці вимоги, хоча немає гарантій, що таке рішення залишиться настільки однозначним.

США ще не прийняли рішення щодо підтримки резолюції в ООН, яка засуджує агресію Росії. Політичний координатор США в ООН зазначив, що уряд поки що не вирішив, яке рішення прийняти. Все залежить від вказівок Верховного командування.

Таємні зустрічі російських та американських дипломатів про війну в Україні відбувались в Швейцарії. Ці зустрічі відрізнялись від офіційних зустрічей в Ер-Ріярді. Вони були більше спрямовані на дипломатичні спілкування та обговорення ідей. Невідомо, чи брали в них участь українські представники.

Стівен Кінг заявив, що президент США Дональд Трамп та мільярдер Ілон Маск є прихильниками російського президента Путіна. Він назвав їх зрадниками та зазначив, що це стосується Ілона Маска вдвічі більше.

Російські протиповітряні сили в Криму мають інформацію про можливі масовані удари 24 лютого. Воїни намагаються знайти способи, щоб не бути на передовій у цей період. Відбуваються конфлікти через те, що не всі військові можуть відпочити в цей час. Окремі з них намагаються захворіти, щоб бути госпіталізованими.


Читайте також

Реклама