Вибухи в окупованій Горлівці: атаковано базу окупантів.
11.08.2024
2612
Журналіст
Шосталь Олександр
11.08.2024
2612
У Горлівці на Донеччині відбувся вибух, який, ймовірно, спричинений атакою на машинобудівний завод, де знаходяться окупанти та їх техніка. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
«Влучання в Машзавод (вже був уражений 27 липня з не менш яскравими барвами). Тут не лише базування. Тут техніка та склади», - написав Андрющенко.
Нагадаємо, що останнім часом російські війська активно проводять бойові дії у напрямку Горлівка-Торецьк та намагаються прорватись на позиції Збройних Сил України. Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Назар Волошин під час телемарафону у неділю, 23 червня.
Читайте також
- Росіяни обстріляли 74 населені пункти Харківщини: 6 загиблих, 90 поранених
- Росія вдарила шістьма КАБами по Сумах: водій тролейбуса у важкому стані
- Смертельна спека в Європі: Франція закриває школи, температура сягає 43°C
- Понад 50 атак за добу на Дніпропетровщину: загибла та поранені
- Удар РФ по Харкову: FPV-дрон влучив у житловий будинок, поранена жінка
- Атака на Харків: FPV-дрон влучив у житловий будинок, постраждала жінка

