Від 80% до 20%: Укренерго розкрило критичну зміну в роботі мереж під час блекауту.
Укренерго повідомляє про недостатню потужність в енергосистемі та проблеми з мобільним зв'язком під час відключення електроенергії
За повідомленням Укренерго, базові станції мобільних операторів потребують постійного живлення для нормальної роботи. В разі відключення електрики, зв'язок може погіршуватися або повністю перериватися, незалежно від наявності генераторів і акумуляторів.
Додаткову проблему створює перевантаження мобільної мережі. В звичайний час, 80% трафіку здійснюється через фіксований інтернет, а 20% - через мобільний. Проте, під час відключення електрики це співвідношення різко змінюється, що призводить до перевантаження обладнання.
Стан споживання електроенергії відповідає сезонним показникам. 16 грудня в 6:00 рівень був на 1,5% вище, ніж попереднього робочого дня. Максимальне споживання 15 грудня було ввечері, на 2,8% нижче, ніж 14 грудня.
Приміщення стацій для генерації електроенергії використовують тільки 35-40% своєї потужності. Мінімальне навантаження на такі станції можна зменшити, якщо знизити загальне споживання електроенергії.
Укренерго також повідомило про імпорт електроенергії з п'яти країн: Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини та Молдови. Всього було імпортовано 21 226 МВт-год, з максимальною потужністю до 1142 МВт в окремі години.
Читайте також
- Одеса встановила єдиний тариф на паркування: скільки доведеться платити водіям у липні
- Банки встановили нові тарифи на SMS-інформування: скільки доведеться платити
- Українцям пояснили процедуру конфіскації майна: що вилучають та як продають
- Податки для фрілансерів різко змінять: замість 23% заплатять лише 10
- Правоохоронці викрили схеми незаконного видобутку копалин у п’яти регіонах: збитки держави понад 1,5 млрд
- У Росії намагаються приховати дефіцит бензину: регіони запроваджують обмеження на продаж

