Відключення світла: «Укренерго» оновило графіки.
Компанія ДТЕК повідомляє, що графіки відключень електроенергії змінюються з 19 серпня. Відключення почнуться о 17:30 і триватимуть до 21:30.
Повідомляється, що буде діяти лише одна черга відключень світла.
Детальну інформацію про графіки відключень для вашого регіону можна знайти на сайтах обленерго та ДТЕК.
Нагадаємо, що з 19 серпня українці знову стикаються з графіками відключень світла через спеку. Вечірні відключення будуть проводитися в одній черзі.
Також варто зазначити, що до жовтня компанія ДТЕК планує відновити в роботу 60-70% втраченої генерації, яка постраждала від російських обстрілів навесні цього року.
Раніше Укренерго прогнозувало зменшення відключень світла у серпні-жовтні. Володимир Кудрицький, голова Укренерго, заявив, що енергетична система України поступово зможе знизити дефіцит електроенергії протягом серпня, вересня та жовтня, якщо не буде нових масштабних обстрілів.
Читайте також
- Смертельна спека в Європі: Франція закриває школи, температура сягає 43°C
- Понад 50 атак за добу на Дніпропетровщину: загибла та поранені
- Удар РФ по Харкову: FPV-дрон влучив у житловий будинок, поранена жінка
- Атака на Харків: FPV-дрон влучив у житловий будинок, постраждала жінка
- Синій автомобіль чи трамвай: хто має перевагу на нерегульованому перехресті
- Обстріл Херсонщини 22 червня: поранено п’ятьох людей, серед них чиновник ОВА

