На Одещині оштрафували чоловіка за ухилення від військово-лікарської комісії: суть справи.

На Одещині оштрафували чоловіка за ухилення від військово-лікарської комісії: суть справи
На Одещині оштрафували чоловіка за ухилення від військово-лікарської комісії: суть справи Фото: novyny.live
На Одещині відбувся судовий процес із чоловіком, який відмовився проходити військово-лікарську комісію. Згідно з вироком Подільського райсуду, призовник повинен сплатити штраф за ухилення військового обліку.

За інформацією з Єдиного реєстру судових рішень, уродженець села Липецьке Котовського району відмовився проходити військово-лікарську комісію і склав відповідний акт. Чоловіка включили до кримінальної справи за ухилення від військового обліку.

Подробиці справи

Після отримання повістки від ТЦК, призовника доставили до медзакладу для проходження військово-лікарської комісії. Однак він відмовився від процедури, що спричинило відкриття кримінальної справи.

Що вирішив суд

Суд визнав чоловіка винним у ухиленні від військового обліку і наклав на нього штраф у розмірі 5100 гривень (300 неоподаткованих мінімумів).

Нещодавно також розповідали про військового, який їздив зі зброєю та психотропами, а також про покарання службовця ЗСУ за різанину в одеській Аркадії.

У судовому процесі на Одещині чоловік, який відмовився проходити військово-лікарську комісію, був визнаний винним у ухиленні від військового обліку і зобов'язаний сплатити штраф. Ситуація, яка відображає невідпустимість ухилення від військових обов'язків українським законодавством, вирішувалася у суді після того, як призовник відмовився проходити військову медичну комісію.


Читайте також

Реклама