Війна на Близькому Сході зруйнувала ціни на авіаквитки: паливо подорожчало вдвічі.
Вплив війни на Близькому Сході на авіаперевезення
Як повідомляє Novyny.live: Війна на Близькому Сході призвела до значного зростання вартості авіаквитків, особливо на маршрутах між Азією та Європою. Авіакомпанії, такі як Qantas Airways, SAS та Air New Zealand, підвищують ціни через зростання вартості авіаційного палива. Вартість авіаційного пального зросла з 85-90 доларів до 150-200 доларів за барель, що суттєво вплинуло на економіку авіаперевезень.
Кувейт зіткнувся зі скороченням обсягів виробництва авіаційного пального, що ще більше ускладнює ситуацію для авіакомпаній. В умовах зростання витрат, деякі перевізники вже оголосили про підвищення паливних зборів. Наприклад, Hong Kong Airlines планує підвищити паливний збір на 35,2%. Також Air India почне поетапне підвищення паливного збору на своїх внутрішніх і міжнародних маршрутах, що також відобразиться на вартості квитків.
Наслідки для туристичної індустрії
Авіакомпанії Emirates, Qatar Airways та Etihad забезпечують близько третини пасажиропотоку між Європою та Азією. В умовах нестабільності та зростання цін на паливо, ці перевізники можуть також бути змушені підвищити тарифи, щоб компенсувати зростаючі витрати. Війна на Близькому Сході загрожує не лише авіаперевезенням, але й туризму в цілому, оскільки зростання вартості квитків може зменшити попит на подорожі в регіоні.
Зростання цін на авіаквитки може мати серйозні наслідки для міжнародної туристичної індустрії, оскільки подорожі стають дорожчими і менш доступними для широкої аудиторії. Це може призвести до зменшення туристичного потоку в країни, які залежать від іноземних туристів, що може вплинути на економічну ситуацію в цих регіонах. В умовах тривалої військової нестабільності, авіакомпанії та туристичні оператори можуть бути змушені переосмислити свої стратегії, щоб адаптуватися до нових реалій ринку.
Читайте також
- Зарплати військових до 460 000 гривень: ЄС заборонив використовувати кредит
- Економіст назвав головну причину інфляції в Україні: хто найбільше постраждає
- Росія визнала дефолт бюджету через війну: дефіцит сягнув 6 трлн рублів
- Китайські електромобілі в Європі стрімко дешевшають: чому трирічне авто втрачає 62% ціни
- Війна в Росії знищує економіку: рекордний обвал інвестицій та дефіцит бюджету
- Світ готується до аграрної кризи у 2027 році: що буде з цінами на зерно

