Війна в Ірані скасувала тури на Близький Схід: куди поїхати українцям зараз.
Війна в Ірані та її вплив на туристичний сектор
Як повідомляє Novyny.live: Війна в Ірані призвела до значних змін у туристичному секторі країн Близького Сходу. Зокрема, це стало причиною скасування туристичних турів і закриття аеропортів в Об’єднаних Арабських Еміратах. У той же час, авіакомпанія Emirates частково відновила свою діяльність 2 березня 2026 року, що дало можливість туристам шукати альтернативні варіанти для подорожей.
З огляду на ситуацію, українські туристи змушені розглядати інші напрямки для відпочинку. Попри всі труднощі, подорожі в Єгипет залишаються без проблем. Вартість турів до цього популярного курорту стартує від 19 600 грн за п'ять ночей у готелі Шарм-ель-Шейху за системою "все включено". Температура води в Єгипті в березні становить близько 24°C, що робить його привабливим напрямком для відпочинку.
Альтернативні напрямки для українських туристів
Окрім Єгипту, українці також можуть розглянути варіанти відпочинку в Греції та Туреччині. Вартість тижневого відпочинку в Греції в чотиризірковому готелі коливається в межах 550-750 євро за одну людину. У Туреччині проживання в п’ятизірковому готелі коштує від 600 до 650 євро.
Ситуація на Близькому Сході також вплинула на економіку України, де ціни на бензин і дизель різко підвищилися. Таким чином, українці залишаються в пошуку нових можливостей для відпочинку, враховуючи поточні обставини в регіоні.
В умовах кризової ситуації на Близькому Сході, українські туристи змушені адаптувати свої плани, обираючи альтернативні напрямки для відпочинку.
Джерело: Аналітичний звіт про туристичні тенденції
Єгипет, Греція та Туреччина стають все більш привабливими через свою стабільність і доступність. Водночас, підвищення цін на паливо в Україні вказує на ширші економічні наслідки, пов'язані з конфліктами в регіоні, що може вплинути на бюджет подорожей українців у найближчому майбутньому.
Читайте також
- Автобуси в Польщу через “Шегині” закривають на півтора року: з 15 червня 2026
- Одеса готує пляжі до сезону: понад 10 локацій вже отримали акти готовності
- Укрзалізниця прогнозує ажіотаж на квитки влітку: як отримати місце в поїзді
- Шестигодинні черги в аеропортах Європи: IATA попередила про нову проблему
- Шведський потяг з’єднає Мальме і Нарвік: ціна квитків та дати рейсів
- Українці не можуть купити квитки на потяг: Укрзалізниця запускає новий літній графік

