Військовий експерт назвав головну мету захисників України на фронті.
Стабілізація фронту - головне завдання перед декупацією українських територій
Речник Української добровольчої армії "Південь" Сергій Братчук заявив, що стабілізація фронту повинна бути головним завданням перед початком декупації українських територій. Він також зазначив, що російські війська не досягають своїх цілей, хоча щоденно намагаються просунутися. Частина Луганської області, яка має важливе стратегічне значення, досі знаходиться під контролем України завдяки героїчній обороні українських підрозділів з 2014 року.
"Для цього потрібно напружити всю суспільність. Будь-які розмови про так звані перемовини, яких немає, розколюють суспільство, негативно впливають на жителів і на частину війська. Ці розмови потрібно припинити", - наголосив Братчук.
Також експерт зазначив, що Кремль намагається маніпулювати міжнародною спільнотою, заявляючи про належність окупованих територій до Росії. Однак головним завданням залишається стабілізація фронту і накопичення ресурсів для протидії російській армії та авіації, які є ключовими факторами впливу на ситуацію на полі бою.
Братчук також підкреслив, що ситуація на території Донецької області є особливо небезпечною, і необхідно максимально зупинити просування і знищити окупаційні сили, щоб українські війська могли продовжувати наступ. Умови для звільнення українських територій будуть створені за будь-яких обставин, але перед цим необхідно відповідно підготуватися і стабілізувати фронтову лінію.
Також нагадуємо про ситуацію на фронті: росіяни штурмують Покровськ і атакують поблизу Часового Яру.
Читайте також
- Кім Чен Ин зіткнувся з несподіваними наслідками відправки військ в Україну, — Le Monde
- Час подвоїти підтримку: у Польщі пролунав потужний заклик до єднання заради України
- Меркель назвала два фактори, здатні врятувати Україну
- НАТО посилило присутність у Балтійському морі: названо причину
- Зеленський висловився про санкції, героїчну роботу рятувальників та про зрадників України
- Зеленський розповів про "дивні маршрути" Фіцо перед Давосом