Військовий флот РФ знизив активність у Чорному морі — які причини.
У липні активність Чорноморського флоту РФ в акваторії помітно знизилась. Ймовірно, це може бути наслідком загрози від ЗСУ або передислокації кораблів до Новоросійська.
Ситуація у Чорному морі
Протягом липня ситуація в Чорному морі була стабільною та спокійною — особливої активності зі сторони російського флоту не зафіксовано. У червні російські війська використовували морську артилерію, але в цьому місяці таких випадків не було. Ймовірно, це пов'язано з переміщенням флоту Росії з Криму до Новоросійська.
Певні тенденції можна помітити в роботі Чорноморського флоту. Хоча врахувати всі деталі важко і багато речей залишаються невідомими. Проте факти можуть свідчити про переміщення флоту в базування в Новоросійську",— пояснює Дмитро Плетенчук.
Представник ВМС також вказав, що на активність флоту РФ можуть впливати системні труднощі, з якими він зіткнувся. Це включає загрозу від ЗСУ.
Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про те, що РФ вивела свої кораблі з Чорного моря, а також про санкції проти тіньового флоту Росії.
У липні активність Чорноморського флоту РФ зменшилась у зв'язку з можливою загрозою від ЗСУ та передислокацією кораблів до Новоросійська. Спокійна ситуація в Чорному морі може бути наслідком цих процесів, а також системних проблем, з якими стикається російський флот.
Читайте також
- Лавров заявив про втрату надії на США як посередника у війні
- Угорщина блокує вступ України до ЄС: переговори під загрозою зриву
- Засуджених за злочини проти безпеки не мобілізують: навіть після іспитового терміну
- Зеленський про тиск на Росію та ППО: Україна готова до реальних переговорів
- Очільник Південної Осетії Гаглоєв подав у відставку заради роботи в адміністрації Путіна
- Зеленського позбавили ордена Білого Орла: через що виник конфлікт з Польщею

