Власники здали квартиру за символічну плату через війну: що знайшли після виїзду орендарів.
Стан квартири після оренди
Як повідомляє TSN.ua: Власники здали квартиру за символічну плату через війну, проте після виїзду орендарів виявили, що житло перебуває в зіпсованому стані. Рієлтор з Києва, який показав квартиру, був шокований тим, що сталося з житлом після двох років проживання орендарів, які сплачували мінімальні кошти.
Квартира, що мала якісний ремонт кілька років тому, тепер виглядає зовсім інакше. Орендарі прожили в ній понад два роки, і після їхнього виїзду власники вирішили виставити квартиру на продаж за 45 тисяч гривень. Вони були змушені піти їм назустріч через війну, однак натомість отримали зруйноване житло.
“Подивіться на цей диван”, - зазначив рієлтор, вказуючи на очевидну шкоду, яку зазнало майно.
Додаючи, він підкреслив: “Люди прожили тут понад два роки й платили мінімальні гроші. Власники пішли їм назустріч через війну, а натомість отримали зруйновану квартиру”. За його словами, “Тут усе було біле, чисте. А зараз - пошарпане, побите. Це просто жах. Як можна було так знищити якісний ремонт?”
Ризики оренди житла в умовах війни
На Київщині оренда житла зі світлом та опаленням коливається від 16 до 800 тисяч гривень, однак ця квартира виявилася вкрай пошкодженою, що значно знижує її вартість. Власники сподіваються знайти покупця, але стан житла викликає обґрунтовані побоювання щодо його майбутнього.
Ця ситуація підкреслює ризики, з якими стикаються власники нерухомості в умовах війни, коли вони змушені здавати житло на умовах, що не забезпечують достатньої компенсації за можливі пошкодження. В умовах постійних змін на ринку нерухомості, особливо в Київській області, власники можуть зіткнутися з труднощами не лише в пошуку адекватних орендарів, але й в збереженні стану своїх об'єктів. Як показує цей випадок, важливо ретельно підходити до вибору орендарів і умов оренди, щоб мінімізувати ризики фінансових втрат у майбутньому.
Читайте також
- В Одесі запобігли масовому бунту: ГРУ вербувало підлітків для терактів
- Окупанти примушують батьків у Генічеську здавати гроші на армію РФ через школи
- ТЦК отримали право оголошувати військовозобов'язаних у розшук: кого це торкнеться
- Вийшла нова документальна повість про бій за Роботине: в ній 200 імен полеглих
- Гранти та виплати переселенцям: хто з українців отримає фінансову допомогу
- Українці можуть отримати субсидію за попередній період: кінцевий термін подачі заяви

