Вночі 27 липня Росія атакувала Україну 147 дронами: 123 збито.

Нічна атака 147 дронами РФ
Нічна атака 147 дронами РФ Фото: UATV

Атака на Україну 27 липня 2023 року

Як повідомляє UATV: 27 липня 2023 року Російська Федерація здійснила атаку на Україну, використавши 147 ударних безпілотних літальних апаратів (БпЛА). Згідно з попередніми даними, українська протиповітряна оборона змогла збити або подавити 123 з цих дронів.

Характеристика атаки

Атака включала безпілотники типу:

  • Шахед
  • Гербера
  • Италмас
  • дрони-імітатори типу "Пародия"

Незважаючи на значний обсяг оборонних заходів, зафіксовано попадання 21 ударного БпЛА на 10 локаціях, що свідчить про певний успіх ворожих сил. Окрім цього, обломки збитих дронів впали на семи локаціях, що могло призвести до додаткових ризиків для цивільного населення.

Варто зазначити, що вечором 26 липня російські війська обстріляли місто Нікополь у Дніпропетровській області. Ця подія відбулася напередодні масованої атаки, що підкреслює напружену ситуацію в регіоні.

Ця новина підкреслює продовження агресивних дій Росії щодо України, зокрема через використання безпілотників. Досвід української протиповітряної оборони, яка змогла збити значну частину атакуючих дронів, свідчить про певний прогрес у протиповітряній боротьбі, але також вказує на виклики, що залишаються, оскільки ворог зміг досягти успіху в частині атак. Напруженість у регіоні, зокрема обстріли Нікополя, свідчить про постійну загрозу для цивільного населення та інфраструктури. Це вимагає подальшої уваги та підтримки з боку міжнародної спільноти.


Читайте також

Реклама