Ворог наніс масований удар по Києву: наслідки "прильотів".
Напередодні 4 липня російські окупанти здійснили повітряний удар по Києву, що призвело до великих руйнувань. Мер столиці Віталій Кличко розповів про наслідки цього нападу. Інцидент стався у декількох районах міста.
У Дніпровському районі уламки безпілотника впали на територію житлових будинків і навчального закладу. Щасливо, без пошкоджень від вогню.
У Солом'янському районі також були зафіксовані пошкодження нежитлових будівель, гаражного кооперативу та іншої інфраструктури внаслідок падіння уламків та пожежі.
Крім того, у Святошинському районі виникла пожежа через уламки ворожого безпілотника. Автомобілі горять, а складські споруди зазнали значних збитків.
У Дарницькому районі уламки приземлилися без вибухів та пожежі. Також у Шевченківському районі і Голосіївському районі столиці зафіксовані пошкодження житлових будинків та інфраструктури.
Стан постраждалих
За словами мера Кличка, є семеро постраждалих внаслідок цих подій. Усіх постраждалих доставлено до лікарні для надання необхідної допомоги.
В результаті повітряного удару російських окупантів по Києву було зафіксовано значні руйнування у декількох районах міста, є постраждалі, яким надана допомога в лікарні, та велика кількість збитків внаслідок пожеж і падіння уламків. Ситуація залишається напруженою, і місцеві владні забезпечують надання допомоги постраждалим та відновлення пошкодженої інфраструктури.
Після повітряного удару російських окупантів по Києву в місті стався низка інцидентів, що призвели до значних руйнувань та постраждалої людності. Місцеві влади здійснюють заходи для надання допомоги постраждалим та відновлення інфраструктури, яка пошкоджена в результаті нападу.Читайте також
- Звільнено начальника Київської МВА Ткаченка: що відомо про указ №615
- Нічна атака на Київ: влучання в складські приміщення та пошкодження школи
- У Києві з 15 липня проїзд у транспорті подорожчає до 30 гривень
- Ракетний удар по Києву: 12 загиблих, серед 49 поранених — п’ятеро дітей
- Масована атака на Київ 6 липня: 15 загиблих, 60 поранених, пошкоджено 30 будинків
- Атака на Київ: кількість жертв зросла до 12, поранених — 60

