Вперше українські військові на протезах підкорили гору Кіліманджаро (фото).
сьогодні, 18:43
89
Журналіст
Святенко Тамара
сьогодні, 18:43
89
Чотири українські військові та дівчина-військова, які перенесли ампутації і важкі поранення, досягли вершини гори Кіліманджаро, висота якої становить 5 895 метрів. Про це повідомило проєкт Second Wind.
«Вони це зробили! Вперше четверо українських військових після ампутацій і дівчина-військова після важких поранень зійшли на висоту 5 895 метрів, вершину Африки – Кіліманджаро. Це не просто підйом, це вихід за межі можливого. Доказ того, що після поранення чи ампутації життя не закінчується, – можна знайти своє друге дихання і зробити те, що, здавалося, ніколи не буде тобі під силу», – йдеться у повідомленні.
Сходження на Кіліманджаро є особливим, оскільки жоден український військовий з протезом нижньої кінцівки раніше не досягав вершини Кіліманджаро. Навіть у світі не було таких випадків, коли одночасно четверо військових на протезах та військова після поранень здійснили подібне групове сходження.
«І це все – не для рекордів, а заради тих, хто зараз бореться з травмами та сумнівами й не знає, чи зможе жити далі повним життям. Українські військові вкотре показали всьому світу: незламність – не просто слово. Це, перш за все, люди, які піднімаються навіть там, де інші здаються», – йдеться у повідомленні.
Також, ветеран 503-го окремого батальйону морської піхоти Іван Гаврилко та капітан Дмитро Резвой, майстер-кораблебудівник та океанський веслувальник, перетинають Атлантичний океан на веслах, збираючи кошти для реабілітації українських військових.
Читайте також
- Астрономи розповіли про астероїд, який може врізатися в Землю
- Президентка Асоціації рієлторів оцінила стан ринку житла у прифронтових містах та Києві
- «Він був зрадником України»: генерал-майор запасу СБУ прокоментував ліквідацію Саркісяна в Москві
- У Словаччині до смерті побили українця: МЗС не виключає мотиву етнічної ворожнечі
- Семеро архієреїв УПЦ МП взяли участь в обряді на честь патріарха Кирила (фото)
- У Чехії бобри за два дні звели греблю, будівництво якої планували роками