"За два тижні – чіткий план дій": Зеленський поставив завдання правоохоронцям щодо зрадників.
Зеленський провів нараду з керівниками правоохоронних та антикорупційних органів
Президент України Володимир Зеленський провів нараду з керівниками правоохоронних та антикорупційних органів, щоб обговорити захист національних інтересів держави в умовах воєнного стану. У зустрічі взяли участь представники силових структур та антикорупційних відомств.
Основні теми обговорення: захист від зрадників і колаборантів, санкції та кордон
Основними темами обговорення стали протидія зрадникам і колаборантам, механізм застосування санкцій та співпраця з партнерами, а також посилення охорони кордону.
Голова СБУ Василь Малюк: "Доповідаю про контрдиверсійні та контррозвідувальні заходи, розслідування фактів державної зради та колабораціонізму."
Директор ДБР Олексій Сухачов: "Розповідаю про розслідування справ щодо незаконного перетину кордону."
Посилення охорони кордону та встановлення відповідальності за втечу фігурантів кримінальних проваджень
Президент підкреслив необхідність встановлення відповідальності за втечу фігурантів кримінальних проваджень. Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко доповів про заходи з посилення охорони кордону, щоб зупинити незаконне перевезення українців.
План з посилення охорони кордону з Молдовою на ділянці невизнаного Придністров'я
Президент доручив розробити план з посилення охорони кордону з Молдовою на ділянці невизнаного Придністров'я. Також обговорювалося виконання Антикорупційної стратегії та Державної антикорупційної програми.
Зеленський: "Обговорювали відповідь на обстріл Росії."
Читайте також
- Зеленський про атаки на Москву: “Коли полетить тисяча дронів, Кремль змінить розрахунки”
- Портников пояснив справжню мету Росії у боях за Костянтинівку
- Зеленський про обстріл Києва: 68 ракет і 351 дрон, є жертви
- Макрон вперше за 16 років відвідав Сирію: що обіцяє Франція народу
- Константинівка під контролем України: ЗСУ відбили 11 штурмів за вихідні
- Росія перекидає протикорабельні ракети до кордонів України: що це змінює

