Зарплати вчителів можуть зменшитися через нові податки: Кабмін шукає спосіб зберегти виплати.
Уряд України висловив занепокоєння через зниження зарплат учителів в зв'язку зі збільшенням військового збору з 1,5% до 5%.
Про це повідомив віце-прем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Голова Мінцифри зауважив, що зниження виплат вчителям на 3,5% є значною проблемою, особливо з урахуванням низького рівня їхньої заробітної плати. Уряд планує вирішити цю проблему при прийнятті закону про державний бюджет на 2025 рік.
"Ми намагатимемося вирішити цю проблему під час прийняття закону про бюджет на 2025 рік", - заявив Федоров.
Міністр також вказав, що одним можливим рішенням проблеми може стати освітня субвенція - це цільовий трансферт з державного бюджету до місцевих бюджетів, який використовується для оплати праці педагогічних працівників.
Нагадаємо, раніше міністр освіти та науки України Оксен Лісовий розповів про плани збільшити зарплати вчителям.
Читайте також
- Міністр оборони Федоров: понад 211 км захисних конструкцій облаштовано у травні
- Україна посилює антидроновий захист: понад 200 км доріг накрили сітками
- Удари ЗСУ по тилу РФ зросли вдвічі: Федоров назвав ключову ціль
- Математику хочуть прибрати з НМТ: журналістка б'є на сполох через загрозу обороні
- Сили оборони ліквідували понад 31 тисячу росіян: Федоров назвав рекордні показники
- Сили оборони знищили 1550 окупантів за добу: нові рекорди ударів по логістиці РФ

