Засновника Telegram Дурова взято під судовий нагляд у Франції.
Засновник Telegram Павло Дуров під судовим наглядом у Франції
Засновник месенджера Telegram, Павло Дуров був висунутий обвинувачення і взятий під судовий нагляд у Франції. Вироком йому заборонено покидати країну та з'являтися у поліції двічі на тиждень.
Поставлена Дурову умова заплатити заставу у розмірі п'яти мільйонів євро.
Перед досудовим слідством Павло Дуров звільнили після арешту, проте він опинився під судовим наглядом та чекає на розгляд обвинувачень.
Затримання засновника Telegram сталося у французькому аеропорту, коли він прибув з Азербайджану. Його звинуватили відмові співпрацювати в питаннях кіберзлочинності та фінансових злочинів у Telegram.
Справу Дурова розслідують національний підрозділ боротьби з кіберзлочинністю та національне управління боротьби з шахрайством. Він залишається під вартою.
Президент Франції Еманюель Макрон раніше зустрічався з Дуровим і пропонував йому перенести штаб-квартиру Telegram до Парижа.
Читайте також
- Україна та Польща: як біженці й заробітчани змінили економіку сусідньої країни
- Міноборони оприлюднило алгоритм повернення на службу після СЗЧ: терміни та умови
- Українцям дали 7 днів на військовий облік після переїзду: які документи потрібні
- Буданов звернувся до українців у День батька: зворушливі слова про війну та родину
- Штрафи за дрова біля доріг в Україні: суми та кримінальна відповідальність
- Ветеранам і військовим у лікарнях дають різну їжу: як виправляють несправедливість

