Співробітники Лувра затримали п'ятьох підозрюваних у пограбуванні: нові деталі.
Нові деталі у справі про пограбування Лувру
Як повідомляє inkorr.com: У справі про пограбування Лувру з'явилися нові обставини. Поліція затримала п'ятьох підозрюваних, що збільшило кількість осіб, причетних до справи, до семи. Про це повідомила прокурорка Лора Беккуа під час брифінгу для ЗМІ.
«За словами прокурорки, затриманих 29 жовтня в різних місцях. Деякі з них перебували в Парижі та департаменті Сена-Сен-Дені. "Один із п'яти заарештованих чоловіків був однією з цілей слідства, його ми мали на очах. Є ДНК-докази, що, на нашу думку, пов'язують його із скоєним пограбуванням", - заявила Лора Беккуа.
Серед затриманих - два чоловіки віком 30 років, які "частково визнали свою провину". Після висунення обвинувачень їх взяли під варту. Один з підозрюваних підозрюється в організації пограбування та змові.
Інформації щодо другого підозрюваного поки немає. Прокурорка сподівається, що інші затримані допоможуть пролити світло на всі незаконні дії учасників цієї справи.
Розслідування пограбування Лувру триває, і нові деталі допомагають правоохоронним органам з'ясувати обставини злочину та визначити правову кваліфікацію. Наразі слідство триває, можливо, будуть додаткові затримання або нові підозрювані.
У справі про пограбування Лувру правоохоронці наполегливо працюють над установленням усіх обставин злочину. Затримання нових підозрюваних свідчить про активність слідства, яке має на меті не лише знайти винних, а й з'ясувати всю схему злочинних дій. Розв'язання цієї справи може додати важливих штрихів до загальної картини безпеки культурних установ у Франції та попередження подібних інцидентів у майбутньому.Читайте також
- Бойові виплати в Україні: чому військові можуть не отримати гроші вчасно
- Війна знищує Чорне море: масовий замор осетрових та загибель дельфінів
- ПриватБанк попередив про нову схему шахрайства: що загрожує вашому фінансовому номеру
- Метро в Миколаєві: коли планували з’єднати центр з промисловими районами
- Норвезька рада біженців запускає нові виплати для українців: старт 16 червня
- Українці зможуть доплатити за стаж для виходу на пенсію: скільки коштуватиме

