Збій митної бази ліквідовано: кордон знову працює у звичайному режимі.
Як повідомляє inkorr.com: Пункти пропуску на українському кордоні відновили свою роботу після проблем із базою даних митниці. За інформацією Держприкордонслужби, станом на 16:20 8 листопада база даних Державної митної служби України знову функціонує.
Повернення до звичайного режиму роботи
Працівники митниці знову почали оформлення транспортних засобів у звичайному режимі. Причини збою в системі наразі залишаються невідомими. Раніше того ж дня оформлення громадян та транспортних засобів на в'їзд та виїзд з України було тимчасово призупинено.
«Інформація The Telegraph про виїзд з України 100 тис. чоловіків віком 18-22 років за останні два місяці не відповідає дійсності. У польській прикордонній службі зазначили, що ці дані не враховують повернення осіб в Україну, а також те, що одна людина могла перетинати кордон кілька разів», - повідомляє «Главком» з посиланням на BBC.
Операції польської прикордонної служби
Речник польської прикордонної служби Анжей Южвяк підкреслив, що з 26 серпня до 26 жовтня 2025 року було проведено понад 98 500 перевірок громадян України чоловічої статі віком 18-22 років, які в'їжджали до Польщі на всіх ділянках кордону.
Після тимчасової зупинки через збій системи, пункти пропуску на кордоні знову приймають громадян та транспорт у звичайному режимі. Відновлення роботи бази даних митниці має поліпшити умови для перетину кордону та зменшити ризик непередбачених ситуацій.
Ці події підкреслюють важливість стабільності роботи митних систем, особливо в умовах активних перетворень на кордонах. Зручний та швидкий перетин кордону залишається головним пріоритетом для українських і польських служб, адже це безпосередньо впливає на життя багатьох людей та бізнесів у регіоні.
Читайте також
- Атаки РФ на Харківщину: дрони вдарили по десяти селах, є поранені та руйнування
- Трагедія в Києві: водій із 39 порушеннями вбив 4 людей у переході, серед них дитина
- Атака на Сумщину: 17 громад пошкоджено, двоє загиблих та четверо поранених
- Три роки після ракетного удару по Одесі: що відомо про атаку на бізнес-центр
- Масована атака на Дніпропетровщину: 10 авіабомб, поранена дитина та десятки пошкоджених будинків
- У Тульській області РФ горить хімічний комбінат «Азот» після атаки дронів

