Зеленський їде на “Рамштайн” 18 червня: що обговорюватимуть.

Зеленський їде на Рамштайн
Зеленський їде на Рамштайн Фото: Novyny.live

Участь Володимира Зеленського у Контактній групі

Як повідомляє Novyny.live: Володимир Зеленський візьме участь у засіданні Контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн", яке відбудеться 18 червня. Під час зустрічі заплановано обговорення питань, пов'язаних з військовою підтримкою України та розвитком оборонного виробництва.

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте оголосив про участь президента України у зустрічі. Напередодні, 17 червня, Зеленський зустрівся з Рютте, де обговорювали важливі аспекти, зокрема отримання ліцензій від США на виробництво засобів протиповітряної оборони. Це питання є ключовим для посилення обороноздатності України.

“Це насичений день зустрічей, щоб забезпечити фінансування та виробничу підтримку для України”, — зазначив Марк Рютте.

Значення міжнародної підтримки

Участь президента Зеленського у засіданні Контактної групи є важливим етапом у зміцненні міжнародної підтримки України в умовах триваючої військової агресії. Обговорення ліцензій на виробництво засобів протиповітряної оборони вказує на прагнення України розвивати власні оборонні можливості та зменшувати залежність від зовнішніх постачальників. Це може стати ключовим фактором у забезпеченні більшої автономії та стійкості української армії в майбутньому.


Читайте також

Реклама