Зеленський в Запоріжжі: наголосив на обороні та вручив нагороди воїнам.
Як повідомляє inkorr.com: Під час моєї робочої поїздки до Запорізької області відбулася нарада з військовим командуванням. Основну увагу приділили оперативній ситуації на півдні, завданням для бригад і полків та військовим заходам, спрямованим на стабілізацію обстановки в районі Рівнопілля. Обговорювали також укріплення Степногірського напрямку інженерними заходами та евакуацію цивільних осіб з певних територій. Особливо важливим питанням стало забезпечення протиповітряного захисту доріг, логістики та критичної інфраструктури в Запоріжжі. На завершення представили доповідь щодо оперативної обстановки в районі Покровського.
Зустріч з воїнами
Під час зустрічі з військовослужбовцями 17-го армійського корпусу я висловив подяку за їхню службу та відданість Україні, вручивши державні нагороди. Східна Україна є справжнім викликом, особливо на Оріхівському напрямку, де ситуація завжди була складною. Я щиро подякував усім солдатам, офіцерам і сержантам за їхню оборону цього напрямку, Запорізької області загалом, а також міста Запоріжжя, яке має велике стратегічне значення. Їхня відвага робить місто живим, і я висловлюю велику вдячність за це.
Підтримка та визнання заслуг воїнів, які захищають нашу країну, є одним із пріоритетів. Нагадувати їм про їхню важливу роль — це мета кожного лідера. У нинішніх умовах, коли оборонна ситуація залишається напруженою, така підтримка стає особливо цінною.
Читайте також
- Рейтинг Путіна впав до мінімуму з початку війни: що показало опитування
- Росія готує нову хвилю мобілізації: чи змінить це хід війни
- Ізраїль визнав геноцид вірмен: що відомо про рішення Кабміну
- Буданов підтримав створення Національного пантеону: що передбачає законопроєкт
- Зеленський підписав укази про нагороди до Дня Конституції: 9 нових Героїв України
- В Україні хочуть створити Національний пантеон та заснувати орден Європи

