Зеленський про захоплення Донбасу: Росії знадобиться щонайменше два роки.

Зеленський про захоплення Донбасу
Зеленський про захоплення Донбасу Фото: Novyny.live

Зеленський про захоплення Донбасу

Як повідомляє Novyny.live: Володимир Зеленський заявив, що Росії потрібно щонайменше два роки для захоплення Донбасу, однак він вважає, що країна-агресор не зможе протриматися так довго. Цю інформацію президент України озвучив в інтерв'ю телеканалу "France 2" 4 лютого.

Зеленський підкреслив, що з початку війни Росія не здобула жодної перемоги. Він зазначив, що для завоювання сходу України їй знадобиться значна кількість втрат, зокрема:

  • 800 тисяч загиблих солдатів.

Президент також відзначив, що у разі замороження лінії фронту та збереження позицій України це буде вже великою поступкою з її боку.

Ситуація на Донбасі

Таким чином, ситуація на Донбасі залишається напруженою, і прогнози щодо подальших дій Росії викликають занепокоєння.

Заява президента Зеленського підкреслює складність військової ситуації на сході України та можливі наслідки для Росії, якщо вона продовжить агресію. Високі втрати, які, на думку президента, можуть супроводжувати спроби захоплення Донбасу, можуть стати чинником, який вплине на стратегічні рішення Москви. Однак, з огляду на тривалість конфлікту та його наслідки для обох сторін, ситуація залишається динамічною та вимагає пильної уваги з боку міжнародної спільноти.

Читайте також

Реклама