Зеленський та Трамп провели телефонну розмову: про що говорили лідери.
16.08.2025
879
Журналіст
Шосталь Олександр
16.08.2025
879
Президент України Володимир Зеленський у минулу суботу провів телефонну розмову з лідером Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом. За його словами, спочатку вони говорили один на один, а потім приєдналися європейські лідери.
Про це
президент Україниповідомив у Telegram.
Розмова Зеленського з Трампом 16 серпня
Новина доповнюється...
Під час телефонної розмови Зеленський і Трамп, ймовірно, обговорили актуальні питання, що стосуються відносин між Україною та США. Це може мати вплив на міжнародну політику обох країн та співробітництво у різних сферах у майбутньому.Читайте також
- Путін просить допомоги: експерт пояснив, чому режим РФ ослаблений
- У Криму поки немає паніки, але ситуація може змінитись через труднощі з пальним
- Україна повернула 160 захисників з полону: кого саме звільнили
- Екс-міністр оборони Польщі повертає орден від Зеленського: жест солідарності з жертвами
- Зустріч Путіна та Лукашенка на Валдаї: чи втягне Росія Білорусь у війну
- Зеленський обговорив з президентом Латвії новий етап програми Drone Deal

