Зеленський та Санду підписали спільну заяву: ключові моменти.
Мая Санду провела переговори з Володимиром Зеленським
Президентка Молдови Мая Санду відвідала Україну і провела переговори з Президентом Володимиром Зеленським. Лідери двох країн підписали спільну заяву, спрямовану на зміцнення співпраці та протидію російській агресії.
Після зустрічі сторони домовились про активізацію зусиль для розвитку відносин між країнами і підтримку територіальної цілісності обох держав. Молдова також висловила повну солідарність з Україною у протистоянні російській агресії і зобов'язалась надавати практичну допомогу.
Окрему увагу було приділено енергетичній безпеці. Лідери засудили припинення Росією постачання газу до Придністровського регіону Молдови і домовились про спільні кроки для диверсифікації джерел енергії.
Президенти також обговорили питання європейської інтеграції. Обидві країни підтвердили намір відкрити всі переговорні кластери стосовно вступу до ЄС до кінця 2025 року.
У соціальних мережах Володимир Зеленський підкреслив важливість стабільності в регіоні, зауваживши: "Серйозна ситуація в наших сусідів, нестабільна, і тільки разом ми можемо цю ситуацію виправити".
Читайте також
- Україна повернула 160 захисників з полону: кого саме звільнили
- Екс-міністр оборони Польщі повертає орден від Зеленського: жест солідарності з жертвами
- Зустріч Путіна та Лукашенка на Валдаї: чи втягне Росія Білорусь у війну
- Зеленський обговорив з президентом Латвії новий етап програми Drone Deal
- Розширення інфраструктури в Білорусі: чи є загроза нарощування військ біля кордону
- Зеленський про нову фазу кризи в Криму: удари по логістиці та енергетиці окупантів

