Зеленський у Брюсселі: Україна не піде на територіальні поступки.

Зеленський у Брюсселі: Україна не піде на територіальні поступки
Зеленський у Брюсселі: Україна не піде на територіальні поступки Фото: inkorr.com

Як повідомляє inkorr.com: 23 жовтня, у четвер, президент України Володимир Зеленський відвідав Брюссель для участі в засіданні Європейської ради. Перед початком зустрічі він провів короткий брифінг з президентом Євроради Антоніу Коштою, де подякував за підтримку у запровадженні нового пакета санкцій проти Росії. Зеленський також наголосив, що Україна не зробить жодних територіальних поступок перед агресором.

Наголошення на необхідності тиску

Президент України підкреслив, що санкційний тиск з боку Європейського Союзу і США є позитивним сигналом для інших держав, але водночас зауважив, що необхідно посилити тиск на Росію. Він висловив занепокоєння щодо агресії з боку РФ та підтвердив готовність до діалогу задля досягнення тривалого миру.

"Жодних територіальних поступок не буде", - заявив Зеленський.
"Сіспайр можливий, але потрібно більше тиску на Росію для сіспайру", - підкреслив президент.

Важливість військової допомоги

Зеленський також зазначив, що рішення США передати Україні ракети Tomahawk є надзвичайно важливим. Він акцентував на досягненнях Сполучених Штатів у запровадженні санкцій проти Росії та висловив сподівання, що ці заходи ефективно вплинуть на агресора. Нагадаємо, раніше Євросоюз підтвердив введення 19-го пакета санкцій.

Під час зустрічі з президентом Євроради, Володимир Зеленський ще раз підкреслив важливість підтримки у запровадженні санкцій проти Росії та відзначив непорушність України в питанні територіальної цілісності.

Відвідини Зеленського Брюсселя підкреслюють активність України на міжнародній арені в боротьбі за підтримку проти російської агресії. Президент орієнтується на відновлення територіальної цілісності та готує ґрунт для подальшої співпраці з європейськими партнерами, підкреслюючи важливість військової та санкційної допомоги.


Читайте також

Реклама