Зеленський заслухав доповідь Малюка про дії проти РФ та зустрівся з новим головою СБУ.
Зустріч Президента України з керівництвом СБУ
Як повідомляє Novyny.live: 19 січня Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь колишнього голови Служби безпеки України Василя Малюка щодо дій проти Російської Федерації у війні. Про це Зеленський повідомив у своєму Telegram-каналі. Він зазначив, що Служба безпеки України та інші державні структури мають всі необхідні ресурси для виконання своїх завдань.
У рамках зустрічі Володимир Зеленський також зустрівся з новим головою СБУ Євгеном Хмарою. Окрім цього, він заслухав доповідь першого заступника Голови СБУ Олександра Поклада. Президент підкреслив, що всі необхідні ресурси Служби безпеки України та інших державних структур повністю забезпечені, додавши:
"Слава Україні!" - Володимир Зеленський
Ця зустріч відбулася на фоні триваючого конфлікту з Російською Федерацією, що підкреслює важливість координації між різними державними структурами у забезпеченні національної безпеки. Висловлення підтримки новому голові СБУ та наголошення на ресурсах для виконання завдань свідчить про прагнення української влади до активних дій у протистоянні зовнішнім загрозам.
Читайте також
- Зеленський на саміті в Києві закликав Європу не послаблювати санкції проти РФ
- Директор ЦРУ: російські солдати живуть на фронті до 30 хвилин
- США дали старт ліцензії на виробництво ракет Patriot в Україні
- Верховна Рада призначила новий уряд: які міністри отримали посади
- Зеленський представив новий уряд: хто увійшов до Кабміну Корецького
- Новий уряд України: Корецький очолив Кабмін, Британія та Швеція дають 300 млн євро

