Женевські переговори не принесли домовленостей: що з гуманітарним блоком.
Переговори в Женеві: результати та основні учасники
Як повідомляє UATV: 19 лютого в Женеві відбулися переговори між Україною, Росією та США, які, як зазначають джерела, не принесли домовленостей у гуманітарному блоці. Проте вдалося досягти певних успіхів у військовій складовій. Загалом, план-мінімум зустрічі не був виконаний.
Головою української делегації на переговорах виступив Рустем Умеров, а серед інших учасників був Давид Арахамія. Російську делегацію очолював Володимир Мединський. Однією з основних тем обговорення став гуманітарний аспект, зокрема питання обміну військовополоненими. Участь у зустрічі також взяли чотири радники з безпеки: троє з європейських країн і один з Великобританії.
Коментарі експертів щодо переговорів
Ігор Чаленко, коментуючи результати переговорів, зазначив:
“Определенный план-минимум не был выполнен”
Він також підкреслив, що
“Российская Федерация по факту отказывается встречаться с Зеленским”
це свідчить про складність ситуації. За його словами, “Сердцевиной этих встреч была военная тематика”, що вказує на переважання військових питань у порядку денному.
Таким чином, незважаючи на деякі досягнення в військовій сфері, гуманітарні питання залишаються нерозв'язаними, що ускладнює подальший хід переговорного процесу.
Ці переговори є важливим етапом у тривалих та складних відносинах між Україною та Росією, а також підкреслюють роль міжнародних партнерів у пошуку шляхів для мирного вирішення конфлікту. Продовження діалогу, незважаючи на труднощі, може стати запорукою подальших зусиль для розв'язання гуманітарних питань і досягнення стабільності в регіоні.
Читайте також
- Умєров прибув до Берліна: безпекові питання та оборона з Німеччиною
- Зеленський анонсував нові домовленості з партнерами: що це означає для безпеки та експорту
- Умеров в Анкарі обговорив повернення полонених: деталі переговорів з Туреччиною
- Умєров у Туреччині обговорив повернення полонених та мирний процес
- Зеленський проведе переговори зі спецпредставниками Трампа та Рютте 1 квітня
- Зеленський розкрив стратегічні домовленості з країнами Близького Сходу

