Знайде все за вас: ChatGPT отримав спеціальний режим для «глибоких досліджень».
OpenAI представила режим Deep Research - спеціальний режим ChatGPT для проведення "глибоких досліджень"
Компанія OpenAI представила новий режим ChatGPT - Deep Research, який призначений для проведення "глибоких досліджень". У цьому режимі розробники поєднали модель GPT-03 з функцією пошуку в мережі, що дозволяє отримувати детальну інформацію про кожен крок дослідження, включаючи графіки та ілюстрації.
Deep Research не тільки надає текстову інформацію, але й за необхідності може реагувати на інформацію в реальному часі. За допомогою цього режиму користувачі можуть вводити тему дослідження у текстовому форматі або додавати прикріплені файли.
Варіанти пошуку в Deep Research можуть займати різну кількість часу, від кількох хвилин до декількох годин. Важливо зазначити, що режим має свої обмеження і іноді може надавати неточні результати.
Наразі Deep Research доступний тільки для платних підписників ChatGPT Pro з лімітом у 100 генерацій на місяць. Проте в майбутньому компанія планує включення цього режиму до підписки Plus, що дає право на 10 використань на місяць.
OpenAI також наголосила на важливості захисту своєї інтелектуальної власності та зазначила необхідність співпраці з владою США для захисту американських технологій від конкурентів та загроз ззовні.
Читайте також
- Президент США знайшов нового покупця TikTok
- Медичні сповіщення надходитимуть у «Дію»
- "Невидимі пожирачі" електроенергії: які 3 прилади краще не залишати в режимі очікування
- OpenAI випустила нову модель ШІ o3-mini з покращеними можливостями
- Повідомляти про повільний інтернет тепер можна у «Дії»: як працює нова послуга
- Конгрес США заборонив співробітникам використовувати DeepSeek